ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592
+421 947 932 960

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

Alunox - Precízna výroba a montáž hliníkových oplotení a brán pre domov

fe7a2f9d102b308d32a20d2829cfab2a vyroba 1

Vitajte na stránke Alunox.sk, vášho spoľahlivého partnera pre precíznu výrobu a montáž hliníkových oplotení, brán a ďalších výrobkov pre domácnosti. S dlhoročnou skúsenosťou a využitím kvalitných strojov a odborného personálu, sme odborníci na vytváranie výrobkov najvyššej kvality s dôrazom na detail.

Kvalitné stroje a odborný personál

V našom modernom a dobre vybavenom výrobnom závode používame len najmodernejšie stroje a technológie, ktoré nám umožňujú dosiahnuť vysokú presnosť a kvalitu vo výrobe. Naši kvalifikovaní a skúsení pracovníci s odbornými znalosťami a zručnosťami sa starajú o každý detail výrobného procesu. S ich know-how a precíznym prístupom garantujeme najvyššiu kvalitu každého výsledného produktu.

Dôraz na detail a kvalitu finálneho výrobku

V Alunox.sk veríme, že dokonalosť sa skrýva v malých veciach. Preto sa sústredíme na každý detail výroby, či už ide o veľký alebo malý projekt. Každý kus, ktorý opúšťa naše dielne, je starostlivo skontrolovaný, aby sme zaručili jeho bezchybnosť. Našim cieľom je poskytnúť vám produkty, na ktoré budete hrdí a ktoré vám poskytnú dlhodobú spokojnosť.

Široká ponuka výrobkov

Naša ponuka hliníkových výrobkov je široká a zahŕňa oplotenia, brány, plotové panely, dvere, okenné rámy a ďalšie príslušenstvo. Navrhujeme ich tak, aby spojovali eleganciu a funkčnosť a zároveň zabezpečovali vysokú úroveň bezpečnosti. Ponúkame vám možnosť výberu zo širokej palety štýlov, farieb a vzorov, aby ste si mohli prispôsobiť výrobky presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Spokojní zákazníci

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás najvyššou prioritou. Vďaka našej spoľahlivosti, kvalite a precíznemu prístupu sme získali si dôveru mnohých spokojných zákazníkov. Ich pozitívne ohlasy a odporúčania nám dodávajú silu a motiváciu pokračovať v poskytovaní najlepšej možnej služby. Sme hrdí na to, že môžeme prispieť k estetike a bezpečnosti ich domovov.

Kontaktujte nás

Ak hľadáte vysoko kvalitné hliníkové výrobky pre váš domov, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám poskytneme bližšie informácie a pomôžeme vám pri realizácii vášho projektu. Alunox.sk je vaším spoľahlivým partnerom pre všetky vaše potreby v oblasti hliníkových oplotení, brán a ďalších výrobkov pre domácnosti.

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt