ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592
+421 947 932 960

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

NEW YORK

Hliníkové oplotenie - vzor NEW YORK

IMG 20230810 141731 scaled

Pozrite sa na oplotenie vo zbrusu novom svetle s našim najnovším produktom – hliníkovým oplotením vzor NEW YORK. Sme hrdí, že môžeme ponúknuť riešenie, ktoré kombinuje najnovšie trendy v dizajne s nekompromisnou kvalitou a funkčnosťou.

Oplotenie NEW YORK vyniká svojimi obdĺžnikovými hliníkovými lamelami, ktoré mu dodávajú výrazne moderný vzhľad. Jeho dizajn nie je len o estetike; ide o vytvorenie pevného, odolného a dlhotrvajúceho ohraničenia vašej nehnuteľnosti. Vďaka širokej škále konfigurácii, ktoré ponúkame, môžete oplotenie NEW YORK prispôsobiť presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Či už ide o samonosnú posuvnú bránu, krídlovú bránu, vchodovú bráničku, alebo plotové pole, NEW YORK poskytuje rôzne možnosti výplne s horizontálnou alebo vertikálnou orientáciou. Navyše, unikátne kotvenie výplne na rám zaručuje vyššiu stabilitu a dlhšiu životnosť oplotenia.

Predstavte si, ako váš domov získa úplne nový charakter s oplotením vzor NEW YORK. Vyberte si z našej širokej palety farebných kombinácií a vytvorte harmonický celok, ktorý skvele doplní váš domov a záhradu. Vďaka možnosti výroby na mieru môžete byť istí, že vaše oplotenie bude presne také, aké ste si vždy predstavovali.

Nestrácajte čas a začnite plánovať svoje nové oplotenie vzor NEW YORK už dnes. Tešte sa na kvalitný slovenský výrobok z hliníkového materiálu s 5-ročnou zárukou. Premeňte svoj domov na modernú a elegantnú pevnosť, ktorá bude susedom závidieť. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite tvoriť svoje nové oplotenie snov!

Hlavné vlastnosti

NY Detail 1

– Rám z hliníkového profilu

– Výplň z hliníkového profilu

– Výplň kotvená na rám

– Výroba dielov zcela na mieru

– Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

– Nerezový spojovací materiál

NY Detail 2 e1704976268588

Možné varianty výplne

Diely oplotenia - vzor NEW YORK

Naše realizácie

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt