ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

BERLIN

Hliníkové oplotenie - vzor BERLIN

IMG 20230814 122007 scaled

Vítajte v modernom svete oplotení, kde elegancia stretáva praktickosť! Predstavujeme vám náš najnovší produkt – Hliníkové oplotenie vzor BERLIN. Tento výnimočný výrobok z našej ponuky prináša úplne nový rozmer oplotenia – jednoducho nádherný a bezúdržbový.

Predstavte si oplotenie, ktoré je nielen pekné na pohľad, ale aj mimoriadne funkčné. To je presne to, čo vám ponúka náš vzor BERLIN – kvalitné hliníkové oplotenie vyrobené na Slovensku. Výplň tohto oplotenia je tvorená špeciálnymi hliníkovými lamelami. Máte možnosť si vybrať, či ich chcete mať priehľadné alebo nepriehľadné. Môžete si vybrať orientáciu týchto lamiel – či už horizontálnu alebo vertikálnu.

Predstavte si, ako by toto oplotenie vyzeralo vo vašej záhrade. Bezúdržbové riešenie, ktoré vyzerá prekrásne a vydrží roky. A to nie je všetko. Máme pre vás 5-ročnú záruku. Chcete niečo ešte lepšie? Ponúkame možnosť automatizácie brán a širokú ponuku doplnkov. A ak si nie ste istí, ako by to všetko mohlo vyzerať, môžete si nakonfigurovať svoje nové oplotenie online.

Využite možnosť a nakonfigurujte si vlastné oplotenie už dnes! S hliníkovým oplotením vzor BERLIN budete mať nielen krásne, ale aj funkčné a dlhotrvajúce oplotenie. Neváhajte, vytvorte si svoje vysnívané oplotenie hneď teraz online!

 

Hlavné vlastnosti

Detail Berlin 1 REZ

– Masívny rám z hliníkového profilu ALUNOX

– Špeciálne hlníkove lamely 

– Rámové alebo bezrámové plotové diely

– Výroba dielov zcela na mieru

– Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

– Nerezový spojovací materiál 

Detail Berlin 2 REZ e1704713587157

Možné varianty výplne

Diely oplotenia - vzor BERLIN

Naše realizácie

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt