ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592
+421 947 932 960

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

LONDON

Hliníkové oplotenie - vzor LONDON

DSC 0357 1 scaled

Predstavujeme Vám nový štandard v oplotení – Hliníkové oplotenie vzor LONDON! Zabudnite na tradičné a nudné ploty, ktoré len zaberajú miesto. Naše moderné hliníkové oplotenie s designovou plechovou výplňou dodá Vašej záhrade šmrnc a eleganciu. 

Toto jedinečné oplotenie ponúka nielen nadčasový dizajn, ale aj praktické riešenia pre každú domácnosť. Ponúkame rôzne prvky oplotenia ako samonosnú posuvnú bránu, krídlovú vjazdovú bránu, vchodovú braničku či plotové pole, takže si môžete nakonfigurovať presne to, čo potrebujete pre svoju záhradu.

Naše hliníkové oplotenie je navrhnuté tak, aby odolalo poveternostným vplyvom a zabezpečilo dlhoročnú spokojnosť. Preto na ne poskytujeme 5-ročnú záruku! A ak chcete ešte viac individualizovať svoj priestor, vieme Vám vyrobiť vzor podľa Vašich podkladov na mieru.

Nečakajte ani minútu navyše! Navštívte náš formulár dielov oplotenia a zistite cenu svojho vysnívaného plotu. Začnite dnes plánovať svoje skvelé hliníkové oplotenie vzor LONDON a urobte zo svojho pozemku naozajstnú súkromnú oázu!

Hlavné vlastnosti

London detail 1

– Rám z hliníkového profilu

– Plechová výplň

– Vzor výplne možno vyrobiť podľa návrhu zákazníka

– Výroba dielov zcela na mieru

– Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

– Nerezový spojovací materiál 

London detail 2 e1705040137834

Možné varianty výplne

Výplň brány London je vyrobená z hliníkového plechu, ktorý ponúka rôzne vzory. Môžete si vybrať zo širokej škály predpripravených vzorov alebo nám poslať vlastný návrh, ktorý prispôsobíme na mieru.

Diely oplotenia - vzor LONDON

Naše realizácie

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt