ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592
+421 947 932 960

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

BARCELONA

Hliníkové oplotenie - vzor BARCELONA

IMG 0069 1 scaled

Hľadáte hliníkové oplotenie, ktoré vyčaruje úsmev na vašej tvári každýkrát, keď prídete domov? Niekde, kde nádherný vzhľad ide ruka v ruke so silou a odolnosťou? Hliníkové oplotenie vzor Barcelona je tu, aby splnilo všetky vaše nároky.

Naše oplotenie vzor Barcelona je moderné a obľúbené riešenie medzi majiteľmi domov, ktorí chcú svoje obydlie ohraničiť nielen funkčným, ale predovšetkým krásnym a luxusným oplotením. Bezrámový vzhľad, ktorý budí dojem z vonkajšej strany, je dokonalým zoskupením mohutnej hliníkovej výplne a moderných hladkých tvarov. A to všetko bez potreby údržby!

S možnosťou automatizácie jednotlivých dielov tohto oplotenia získate bezkonkurenčné pohodlie, ktoré vás ušetrí od nepotrebných námah. Chcete niečo výnimočné? Prispôsobte si oplotenie presne podľa vašej predstavy. Ponúkame širokú škálu farieb a celý proces výroby je na mieru, aby sa vaše oplotenie perfektne hodilo k vášmu domu.

Hliníkové oplotenie vzor Barcelona, to je kvalitné a robustné riešenie pre moderné domy a pozemky. Ako slovenský výrobok, poskytujeme na oplotenie záruku 5 rokov. Nečakajte na nič, nakonfigurujte si svoje vlastné vysnívané oplotenie hneď teraz. Buďte pripravení na záplavu obdivu od susedov a návštev.

Hlavné vlastnosti

Detail barcelona 1

– Nepriznaný rám

– Luxusný vzhľad

– Výplň z hliníkových profilov

– Nepriehľadná varianta výplne

– Výroba dielov zcela na mieru

– Neobmedzený počet farebých kombinácíí

– Nerezový spojovací materiál

Detail barcelona 2 e1704718020175

Možné varianty výplne

Diely oplotenia - vzor BARCELONA

Naše realizácie

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt