ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592
+421 947 932 960

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

TOKYO

Hliníkové oplotenie - vzor TOKYO

TOKYO KOMPLET 1

Zabudnite na všetko, čo viete o tradičných oploteniach! S radosťou vám predstavujeme nový typ oplotenia vzor TOKYO – pravý prelom v dizajne a funkcionalite. Naše oplotenie TOKYO je navrhnuté tak, aby odrážalo moderný životný štýl a prinieslo eleganciu a bezpečie priamo k vašim dverám.

Jedinečná vlastnosť oplotenia TOKYO spočíva v jeho masívnych lamelách s rozmermi 200×30 mm, ktoré nie sú len esteticky príjemné, ale zaručujú aj vysokú odolnosť a dlhovekosť. Tento typ oplotenia poskytuje dokonalú kombináciu súkromia a štýlu, vhodnú pre každý moderný dom.

Oplotenie TOKYO sa dá prispôsobiť podľa vašich predstáv – či už potrebujete samonosnú posuvnú bránu, krídlovú bránu, vchodovú bráničku alebo plotové pole. Ponúkame rôzne varianty výplne, vrátane horizontálnej alebo vertikálnej orientácie, s možnosťou medzery alebo plnej nepriehľadnosti pre zvýšené súkromie.

Predstavte si, ako sa váš domov premení s oplotením vzor TOKYO. Môžete si vybrať z širokej škály farebných kombinácií, aby ste dosiahli dokonalú harmóniu s vaším domovom a záhradou. Vďaka možnosti výroby na mieru môžete byť istí, že vaše oplotenie bude presne také, ako ste si vždy želali.

Neváhajte a začnite plánovať svoje nové oplotenie vzor TOKYO už dnes. Užívajte si vysokú kvalitu slovenského výrobku, vyrobeného z hliníkového materiálu s 5-ročnou zárukou. Premeňte svoj domov na modernú a elegantnú pevnosť, ktorá bude vzbudzovať obdiv. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať svoje oplotenie snov!

Hlavné vlastnosti

TOKYO DETAIL 1

– Masívny rám z profilu ALUNOX

–  Masívne hliníkové lamely

– Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

– Horizontálna alebo vertikálna výplň

– Rámové alebo bezrámové plotové diely

– Nerezový spojovací materiál

TOKYO DETAIL 2 e1704975414558

Možné varianty výplne

Diely oplotenia - vzor LYON

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt