ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592
+421 947 932 960

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

Reklamácia

i know nothing handsome stylish hipster with thick ginger beard spreads palms with questionned expression

Vitajte na našej internetovej stránke. Naším cieľom je poskytovať výbornú starostlivosť našim zákazníkom a pomáhať vám vyriešiť akékoľvek problémy, s ktorými sa môžete stretnúť. Rozumieme tomu, že byť v situácii, keď musíte uplatniť reklamáciu, môže byť nepríjemné. Preto sme tu, aby sme vám tento proces spravili jednoduchším.

Na tejto stránke nájdete špeciálny formulár, ktorý sme vytvorili práve na podávanie reklamácií. Môžete ľahko prechádzať medzi jednotlivými časťami formulára a zadávať všetky dôležité informácie o vašej reklamácii.

Chceli by sme vás poprosiť, aby ste pri vyplňovaní formulára venovali pozornosť detailom a aby ste boli presní. Vaše podrobné informácie sú pre nás veľmi dôležité, pretože nám pomáhajú lepšie pochopiť problém, s ktorým ste sa stretli. Venujte prosím chvíľu na to, aby ste opísali celú situáciu čo najpodrobnejšie. Nezabudnite pridať všetky dôležité informácie, ako sú dátumy, časy, názvy produktov alebo služieb a akékoľvek ďalšie údaje, ktoré by mohli pomôcť pri riešení vašej reklamácie.

Ak máte k dispozícii fotografie alebo iné doklady, priložte ich k formuláru. Tieto informácie nám pomôžu urýchliť vyšetrovanie a zabezpečiť rýchle a efektívne spracovanie vašej reklamácie.

Ďakujeme vám za vašu spoluprácu a trpezlivosť. Veríme, že spoločne nájdeme riešenie, ktoré vás uspokojí a vaša spokojnosť bude čoskoro obnovená. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc pri vyplňovaní formulára, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím zákazníckeho servisu je tu pre vás a rád vám poskytne potrebnú pomoc.

Reklamácia

Reklamácia - popis vád

Popis závady

Maximum file size: 268.44MB

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt