ALUNOX

Priemyselný areál 1, 94 603, Kolárovo

+421 948 681 592

Zákaznícka zóna

Po - Pia 7:00 - 15:00

HONG KONG

Hliníkové oplotenie - vzor HONG KONG

IMG 20220328 182427 091933 1Hľadáte oplotenie, ktoré bude nielen plniť svoju funkciu, ale zároveň aj obohatí vizuál svojho domova? Predstavujeme Vám hliníkové oplotenie vzor HONG KONG – spojenie kvality, funkčnosti a moderného dizajnu. 

Toto oplotenie je vyrobené z obdĺžnikových hliníkových profilov, čo zaisťuje jeho pevnosť a dlhú životnosť. Môžete si vybrať hustotu výplne podľa vlastných preferencií a rozhodnúť sa, či preferujete horizontálnu alebo vertikálnu orientáciu. Tento slovenský výrobok je bezúdržbový, takže ušetríte nielen peniaze, ale aj čas. A to nie je všetko – ponúkame 5-ročnú záruku, 3D vizualizáciu v cene a možnosť automatizácie brán. 

Predstavte si, ako by vaše nové oplotenie mohlo vyzerať. S hliníkovým oplotením vzor HONG KONG dostanete mnoho viac než len bezpečnosť – dostanete štýl a eleganciu, ktoré odrážajú moderný vzhľad a kvalitu. Okrem toho ponúkame širokú ponuku doplnkov, aby ste mohli prispôsobiť oplotenie presne svojim potrebám a želaniam. 

Nemusíte čakať, začnite plánovať svoje nové oplotenie už dnes. Navštívte našu ponuku nižšie, kde si môžete oplotenie nakonfigurovať podľa svojich predstáv a požiadaviek. Hliníkové oplotenie vzor HONG KONG – kvalitné, bezúdržbové, na mieru. Nechajte nás, aby sme vám pomohli vytvoriť dokonalý rámec pre váš domov.

Hlavné vlastnosti

HK render detail 1

– Rám z masívneho hliníkového profilu ALUNOX

– Výplň z obdĺžnikového hliníkového profilu 

– Výroba dielov zcela na mieru

– Rôzne varianty hustoty a orientácie výplne

– Rámové alebo bezrámové prevedenie plotovových dielov

– Nerezový spojovací materiál

HK render detail 2 e1704720855725

Možné varianty výplne

Diely oplotenia - vzor HONG KONG

Naše realizácie

AKCIA

montáž ZADARMO

Platí pre každú objednávku potvrdenú do 31.12.2023

Rýchly kontakt

Rýchly kontakt